ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: https://teocreditus.ruGo to top of pagehttps://leorealty.ruhttps://houserich.ruhttps://sedoauto.ruhttps://holdcomputer.ruhttps://elcomputer.ru
https://houseleux.ruhttps://comphitech.ru http://miratalk.com/ https://leostroi.ru
https://queauto.ruhttps://qualcomp.ru https://ducauto.ruhttps://boldomstroi.ruhttps://computertip.ru

11.07.2014 р. Представники військового комісаріату навідались в військовий шпиталь до нашого земляка, пораненого сержанта Спілок Юрія Миколайовича, родом з с.Жуківці, Обухівського р-ну. Який вже четвертий місяць ніс службу в зоні АТО в 3-му батальоні, 9-й роті.

По його розповіді, колона військовослужбовців, потрапила в засідку, де було жорстке протистояння з терористами.

«09.07.2014 ввечері приблизно о 21-30 годині, колона військових рухалась через поле в сторону с.Дякове, Луганської обл., попереду їхало два БТРа, ми їхали по середині на БМП, позаду рухалось ще одне БМП, перший БТР наїхав на Фугас(заряд вибухової речовини), йому відірвало колесо, старшина наказав взяти на причіп БТР, протягнули метрів 30, потрапили в засідку, наше БМП підривається на фугасі, з двох боків йде обстріл, стріляють з Фаготів (переносний протитанковий ракетний комплекс), не вспіли оговтатись, почали зачищати снайпери, бог мене уберіг, я отримав осколкове поранення біля сітківки ока та легке ушкодження руки. Більше 20ти військовослужбовців, моїх товаришів, загинуло в той день. Мене на гелікоптері доправили до військового шпиталю м.Києва.»

 

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook