ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: https://teocreditus.ruGo to top of pagehttps://leorealty.ruhttps://houserich.ruhttps://sedoauto.ruhttps://holdcomputer.ruhttps://elcomputer.ru
https://houseleux.ruhttps://comphitech.ru http://miratalk.com/ https://leostroi.ru
https://queauto.ruhttps://qualcomp.ru https://ducauto.ruhttps://boldomstroi.ruhttps://computertip.ru

11.07.2014 р. Представники військового комісаріату навідались в військовий шпиталь до нашого земляка, пораненого сержанта Спілок Юрія Миколайовича, родом з с.Жуківці, Обухівського р-ну. Який вже четвертий місяць ніс службу в зоні АТО в 3-му батальоні, 9-й роті.

По його розповіді, колона військовослужбовців, потрапила в засідку, де було жорстке протистояння з терористами.

«09.07.2014 ввечері приблизно о 21-30 годині, колона військових рухалась через поле в сторону с.Дякове, Луганської обл., попереду їхало два БТРа, ми їхали по середині на БМП, позаду рухалось ще одне БМП, перший БТР наїхав на Фугас(заряд вибухової речовини), йому відірвало колесо, старшина наказав взяти на причіп БТР, протягнули метрів 30, потрапили в засідку, наше БМП підривається на фугасі, з двох боків йде обстріл, стріляють з Фаготів (переносний протитанковий ракетний комплекс), не вспіли оговтатись, почали зачищати снайпери, бог мене уберіг, я отримав осколкове поранення біля сітківки ока та легке ушкодження руки. Більше 20ти військовослужбовців, моїх товаришів, загинуло в той день. Мене на гелікоптері доправили до військового шпиталю м.Києва.»

 

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook