ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-

 

НОРМАТИВИ
для кандидатів на військову службу за контрактом

(крім кандидатів на посади в бойових підрозділах ВДВ, військ спеціального призначення та морської піхоти)*

 

Цитата
Нормативи мають відповідати категорії осіб, які приймаються на військову службу за контрактом, з таким пороговим рівнем виконання вправ:

підтягування на перекладині – 10 разів,
біг на 100 м – 16,0 сек.,
біг на 3 км. – 14.50 хв,


(натисніть для збільшення зображення)

* для цих категорій див. нормативи діючих військовослужбовців (нижче).

НОРМАТИВИ
для визначення фізичної підготовленості військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом 1-ї вікової групи

Всі нормативи (для всіх вікових груп, офіцерів, резервістів): скачати на нашому сайті можна тут

Як користуватися:


1. Нормативи для військовослужбовців разного віку різні, у попередній таблиці наведені нормативи для контрактників 1-ї вікової групи (до 30 років). Поділ на групи за віком:


нормативи для інших війкових груп можна знайти по ссилці після таблиці.

2. Нормативи для різних видів та родів військ відрізняються ( у ВДВ одні у танкістів інші і так далі). Для цього у таблиці зазначені категорії 1-4 (виділено сірим кольором на першій таблиці). Нижче наданий опис цих категорій, треба знайти відповідні війська і дивитись нормативи у таблиці для цієї категорії (наприклад: ВДВ, СпП, розвідка, морська піхота - 1 категорія, ВМС (на кораблях) - третя категорія і так далі).

3. Основні нормативи, за якими здаються заліки у таблиці виділені жовтим кольором.

4. Нормативи розраховані для виконання вправ військовослужбовцями – у польовій формі одягу (у черевиках з високими берцями), військовослужбовцями – жінками – у спортивній формі.

Поділ на категорії за рівнем вимог до фізичної підготовленості (включені лише військовослужбовці контрактної служби):


перша категорія – військовослужбовці, професійна діяльність яких вимагає високого рівня фізичної підготовленості.

До неї належать військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом з’єднань та частин ВДВ, морської піхоти, спеціального призначення та розвідувальних частин, включаючи усі підрозділи цих частин;

друга категорія – військовослужбовці, професійна діяльність яких вимагає підвищеного рівня фізичної підготовленості.

До неї належать військовослужбовці усіх з’єднань, частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, військовослужбовці частин і підрозділів охорони, зв’язку та льотний склад авіаційних з’єднань і частин Збройних Сил України, військовослужбовці з’єднань, частин і підрозділів бойового (оперативного) забезпечення Командування сил підтримки Збройних Сил України, частин і підрозділів військової служби правопорядку;

третя категорія – військовослужбовці, фізична підготовленість яких призначена для підтримання високої професійної працездатності та відповідного рівня розвитку військово-прикладних навичок.

До неї належать військовослужбовці технічних підрозділів авіаційних частин, частин і підрозділів, що несуть постійне бойове чергування на стаціонарних вузлах зв’язку, радіоелектронної розвідки та боротьби, зенітних ракетних, радіотехнічних з’єднань і частин Повітряних Сил, з’єднань і частин надводних кораблів і підводних човнів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, військових частин (установ) підпорядкованих Командуванню сил підтримки Збройних Сил України, крім тих, що віднесені до другої категорії, військових частин і підрозділів забезпечення (баз, арсеналів) видів Збройних Сил України, управління армійських корпусів і їм рівні, особи рядового, сержантського і старшинського складу 1–4 вікових груп, які проходять військову службу за контрактом у структурних підрозділах центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, фахівці військових сполучень;

четверта категорія – військовослужбовці, фізична підготовка яких призначена для зміцнення здоров’я та підтримання працездатності.

Військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу не входять до цієї категорії.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook