ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-

aX0e6VyL0sM8 липня 2016 року, Обухівщина прощалася з військовослужбовцем 81-ї окремої аеромобільної бригади Сергеєвим Володимиром Ігоровичем.

Герой загинув 6 липня в результаті попадання ворожої 120-ти мм. міни по бліндажу захисників в промзоні міста Авдіївки Донецької області.

Володимир Сергеєв народився в місті Обухові 27 квітня 1993 року в родині лікарів.
Після закінчення загально-освітньої школи №3 міста Обухова у 2008 році поступив навчатися до Національного авіаційного університету. Через рік навчання в університеті, Володимир вирішує залишити навчання та піти до армії, де по жовтень 2011 року отримує бойовий досвід у лавах Збройних сил України. По приходу з армії, у 2011 році влаштовується працювати спочатку на посаді вантажника, а згодом розмелювача картону в Київський картонно-паперовий комбінат.

З 17 серпня 2015 року за покликом держави, молодий хлопчина вже з досвідом у військовій справі, знову повертається до лав Збройних сил України.

Піднявши наші архівні публікації, 17 серпня 2015 року було зазначено наступне:
«Остання відправка сімнадцяти мобілізованих за шостою хвилею, відбулася сьогодні вранці, 17 серпня. З усмішкою на вустах та з бойовим духом чоловіки прощалися зі своїми близькими та друзями. 
Мобілізовані впродовж 30-45 днів проходитимуть спеціальну підготовку на Рівненському полігоні і тільки після того будуть направлені до військових частин.»
Того дня, сімнадцять відважних чоловіків, серед яких був Володимир Сергеев відправилися захищати Батьківщину від Путінських окупантів.

У розмові з мамою, Володя не говорив де він перебуває, щоб не тривожити і так занепокоїну матір.

У мережі з’явилися відео, де Володимир тримає з побратимами бойові позиції і веде перестрілку з ворожими силами, видно який це був хоробрий хлопчина, як же він хотів захистити всіх нас, не дати ворогу пройти далі…
Цього хлопчину на війні називали «Кабан», а у рідному місті Обухові його позивним ім'ям був- «Смайл», смайл бо добра усмішка і людиною він був хорошою.

Дуже прикро, гинуть найращі сини, ті хто може вести та подавати приклад іншим, якими треба бути патріотами, щирими, добрими українцями.

Пам’ятаймо брата нашого, він боровся за кожного з нас. Не дозволяймо собі вести паралельний спосіб життя, наче Обухів в іншому вимірі… Це війна і вона стосується кожного. Хто чим може допомагаймо нашим захисникам, наша сила в єдності!

Спочивай братику, земля тобі пухом. 
Вічна слава та вічний спокій Герою – Володимиру Сергеєву.

https://vk.com/album-52332350_233727626

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook