ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-

Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Гнутове, що неподалік міста Маріуполя(Донецька область), вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми несумісної з життям. 

Важко повірити у смерть такої молодої людини, та на жаль, людська доля у руках Божих. Юнак, який тільки-но починав будувати власне майбутнє, закінчивши ЗОШ №4 мкрн. Петровський в м.Обухів, заочно навчався в університеті на ступінь бакалавр та проходив військову службу у Збройних силах України. 

Більшого горя немає, як втрата сина для батьків, глибоко сумуємо з приводу загибелі Павла та висловлюємо щире співчуття родині загиблого. У ці важкі хвилини, низько схиляємо голови перед мамою, яка втратила сина, і поділяємо біль її непоправної втрати. 

Разом з родиною Павла, його друзями й знайомими сумує вся Обухівщина, всі кому не байдужа доля України, а пам'ять про цього Героїчного хлопця завжди буде жити в наших серцях. 

 

 

Фоторепортаж з місця траурної церемонії в смт. Петровський м.Обухів - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.869549513154666.1073741870.573472626095691&type=3

 

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook