ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-

Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Гнутове, що неподалік міста Маріуполя(Донецька область), вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми несумісної з життям. 

Важко повірити у смерть такої молодої людини, та на жаль, людська доля у руках Божих. Юнак, який тільки-но починав будувати власне майбутнє, закінчивши ЗОШ №4 мкрн. Петровський в м.Обухів, заочно навчався в університеті на ступінь бакалавр та проходив військову службу у Збройних силах України. 

Більшого горя немає, як втрата сина для батьків, глибоко сумуємо з приводу загибелі Павла та висловлюємо щире співчуття родині загиблого. У ці важкі хвилини, низько схиляємо голови перед мамою, яка втратила сина, і поділяємо біль її непоправної втрати. 

Разом з родиною Павла, його друзями й знайомими сумує вся Обухівщина, всі кому не байдужа доля України, а пам'ять про цього Героїчного хлопця завжди буде жити в наших серцях. 

 

 

Фоторепортаж з місця траурної церемонії в смт. Петровський м.Обухів - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.869549513154666.1073741870.573472626095691&type=3

 

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook