ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: Go to top of pagehttps://honeymedicine.ruhttps://enjoyhealth.ru
https://luckmedicine.ru https://qualitymedicine.ru https://italianmedicine.ru
https://primemedicine.ruhttps://caremedicine.ruhttps://boomhealth.ruhttps://plusmedicine.ru https://youmedicine.ru https://forcehealth.ruhttps://firehealth.ruhttps://elmedicino.ruhttps://medicinearea.ru https://fullmedicine.ru

hszSZZZt7jsВійна, що розпочалась на Донбасі відразу після анексії Криму, продовжує нести страшні звістки в українські родини. Страшно визнавати, що в двадцять першому столітті в Україні від рук терористів з сусідньої держави гинуть наші молоді хлопці.

На жаль, в котрий раз не оминула гірка біда й Обухівщину. Минулого тижня трагічне повідомлення надійшло в с.Старі Безрадичі в сім’ю Ковалів.
29 червня в результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання під Дебальцево загинув молодший сержант 25-го батальйону "Київська Русь" Коваль Анатолій Олександрович. 

Проводжали в останню путь Героя у вівторок, 5 липня. Розділити біль непоправної втрати разом із родиною зібралось мало не все село. 
Аби віддати шану нашому земляку, прибули колеги-військовослужбовці, жителі сусідніх сіл та Обухова.

Ховали Коваля Анатолія на місцевому кладовищі з державними почестями під постріли військового салюту.
Разом із рідними та близькими плакало усе село, навіть чоловіки не могли стримати сліз. 

Коваль Анатолій Олександрович народився в с.Старі Безрадичі 07.09.1985 року. Зростав у рідному селі разом із сестрою та братом. Після закінчення Старо Безрадичівської школи, з 2005 року навчався у Київському вищому професійному училищі де здобув професію столяра, верстатника, деревообробника. Після закінчення училища працював на підриємстві столярем.

27 квітня 2015 року одним із перших був призваний під час п'ятої хвилі мобілізації. Будучи молодшим сержантом, бездоганно, на рівні офіцера, володів військовою справою, користувався авторитетом серед колег та мав твердий характер, притаманний справжньому чоловікові – захиснику Вітчизни.

За словами односельчан, Анатолій, був доброю людиною, зразковим сім’янином, людиною величезної душі, безсумнівної честі, людиною життя, хорошим чоловіком і батьком. 

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого, розділяємо гірку втрату, відчуваємо біль серця, яке наш Герой віддав за Україну, за нашу свободу і майбутнє. Слава Герою! Вічна пам'ять!

***
Фото - https://vk.com/album-52332350_233628636

Видео - https://www.youtube.com/watch?v=0dP7aE6rhoY&feature=youtu.be

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook