ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: https://foremostnews.ru https://newscatch.ru https://newsdone.ruhttps://newsentire.ruGo to top of pagehttps://bundlenews.ruhttps://stacknews.ru
https://newsdeliver.ruhttps://newsplain.ru
https://principalnews.ru https://allnightnews.ruhttps://mirrornews.ruhttps://dashnews.ru https://unonews.ruhttps://hundrednews.ru https://newsfire.ru

В зоні АТО загинув військовослужбовець з Обухівського району, кулеметник розвідувального взводу Збройних Сил України Забєлін Кирило Валерійович 1992 року народження.

15 червня 2015 року, о пів на восьму вечора розвідувальній групі ЗСУ довелося вступити в бій з диверсійно-розвідувальною групою противника неподалік села Кряківка (Новоайдарський район Луганська область), під час нападу терористів Кирило отримав вогнепальне поранення не сумісне з життям.

Народився захисник в Херсонській області в місті Береслав, після закінчення другого класу, сім’я Кирила вирішила переїхати до міста Обухова, де згодом придбавши садибу, почали проживати в селі Гусачівка Обухівського району.
З 2011 по 2012 роки, проходив строкову військову службу в місті Феодосія. Після закінчення служби працював на заводі інженерних машин в м.Київ.
З 23.04.2015 року призваний за другим етапом мобілізації на військову службу. Проходив навчання на Рівненському полігоні, після чого у складі 24-ї механізованої бригади, відправився в зону антитерористичної операції.

Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам'ять Герою!


 

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook