ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: https://newsabc.ru https://newsaim.ruhttps://rawnews.ruhttps://branchnews.ruhttps://bordernews.ruhttps://newsquick.ru https://calmnews.ru https://targetnews.ruhttps://exactnews.ru
https://news720.ruhttps://newsmoment.ruhttps://sidenews.ruhttps://newsrecent.ruhttps://newsnight.ruhttps://newsinit.ru

Герої не вмирають!
На Обухівщині сотні земляків, жителі навколишніх міст та сіл попрощались із своїм Героєм – «кіборгом» Донецького аеропорту Байненковим Борисом Михайловичем.

Народився Борис Михайлович 10 квітня 1963 року.
1970 року пішов до школи. Після закінчення школи 1978 року вступив до Київського геологорозвідувального технікуму.
В 1982 році був призваний до лав армії. В 1983 році вступив до Алма-Атинського прикордонного училища, після закінчення якого, був направлений в Забайкальський військовий округ, потім до Тихоокеанського округу, а згодом до Одеського округу, звідти в м.Керч.
1996 року Борис Михайлович разом з сім’єю переїхали до рідного села Семенівка на постійне місце проживання.

06 серпня 2014 року був призваний на військову службу. Підготовку проходив на Яворівському полігоні. А вже 9 листопада був відправлений в зону АТО.
З 6 січня проходив службу в Донецькому аеропорту.
20 січня 2015 року зв'язок з Борисом обірвався.
Йшли довгі дні чекання доброї звістки та 31 березня сім’я отримала тяжку звістку про загибель.

Висловлюємо щире співчуття друзям і рідним. Це непоправна втрата. Це біль, що не гоїться… Обухівщина у жалобі…

Вічна пам'ять героям, загиблим за нашу Україну!

 

Фоторепортаж з місця траурної церемонії в селі Германівка - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.710993982343554.1073741839.573472626095691&type=1

 

 

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook