ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: https://newsabc.ru https://newsaim.ruhttps://rawnews.ruhttps://branchnews.ruhttps://bordernews.ruhttps://newsquick.ru https://calmnews.ru https://targetnews.ruhttps://exactnews.ru
https://news720.ruhttps://newsmoment.ruhttps://sidenews.ruhttps://newsrecent.ruhttps://newsnight.ruhttps://newsinit.ru

Герої не вмирають!
На Обухівщині сотні земляків, жителі навколишніх міст та сіл попрощались із своїм Героєм – «кіборгом» Донецького аеропорту Байненковим Борисом Михайловичем.

Народився Борис Михайлович 10 квітня 1963 року.
1970 року пішов до школи. Після закінчення школи 1978 року вступив до Київського геологорозвідувального технікуму.
В 1982 році був призваний до лав армії. В 1983 році вступив до Алма-Атинського прикордонного училища, після закінчення якого, був направлений в Забайкальський військовий округ, потім до Тихоокеанського округу, а згодом до Одеського округу, звідти в м.Керч.
1996 року Борис Михайлович разом з сім’єю переїхали до рідного села Семенівка на постійне місце проживання.

06 серпня 2014 року був призваний на військову службу. Підготовку проходив на Яворівському полігоні. А вже 9 листопада був відправлений в зону АТО.
З 6 січня проходив службу в Донецькому аеропорту.
20 січня 2015 року зв'язок з Борисом обірвався.
Йшли довгі дні чекання доброї звістки та 31 березня сім’я отримала тяжку звістку про загибель.

Висловлюємо щире співчуття друзям і рідним. Це непоправна втрата. Це біль, що не гоїться… Обухівщина у жалобі…

Вічна пам'ять героям, загиблим за нашу Україну!

 

Фоторепортаж з місця траурної церемонії в селі Германівка - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.710993982343554.1073741839.573472626095691&type=1

 

 

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook