ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
Подробнее на сайте: http://carautoremont.ru http://live-cms.ru http://saurfang.ruhttps://healthenter.ru https://cleanmedicine.ruhttp://getkredit.ruhttps://originhealth.ruhttp://free-minigames.comhttps://rukamisdelai.ru Go to top of pagehttp://buy-vehicle.ru http://wow-helper.ru https://avtoremonto.ru Go to top of pagehttp://make-credit.ruhttp://nunax.ru https://wellbuilding.ru

“Герої не вмирають!” У неділю, 4 січня 2015 року, Обухівщина проводжала в останню дорогу ще одного героя, мешканця села Красна Слобідка Обухівського району Кабанець Миколу Миколайовича.

Попрощатися з героєм прийшло більше трьох сотень людей. Серед них було багато військових 25-го БТО «Київська Русь», члени ГФ «Самооборона Обухівщини», бійці «Обухівської спілки учасників АТО», особовий склад Обухівського РВК, керівники Обухівської районної державної адміністрації та Районної Ради, односельчани, а також велика кількість не байдужих людей з міста Обухова та району.

Миколу згадували, як чесну та порядну людину, справжнього героя, що не порушив жодної літери присяги та з честю виконував свій військовий обов’язок.

Військовослужбовець 128 окремої гірсько-піхотної бригади обороняв території Луганської області. Останні три місяці утримував бойові позиції на шостому блок пості біля смт. Чернухіно, Перевальського району.

7 грудня 2014 р., по стану здоров`я вимушений був повернутися з зони АТО. В Київському військовому шпиталі лікарі зробили операцію на внутрішніх органах. На реабілітацію був направлений в Ірпінський військовий шпиталь, де вночі на 3 січня серце бійця зупинилося.

Герої не вмирають - доки ми пам'ятаємо кожного із них...
Вічна пам'ять!
https://vk.com/album-52332350_209284846

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook