ПРЕС-СЛУЖБА
ОБУХІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

zoofirma.ru
A+ A A-
 
Так, на контрактну службу приймаються особи, які не проходили військової служби.
На службу за контрактом приймаються чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років.
Насамперед треба відвідати військовий комісаріат, де перевірять чи відповідаєте ви вимогам до військової служби та запропонують на вибір військові частини. Ознайомитись з порядком відбору та прийняття на контрактну службу. (Закладка "Як вступити")
Військовові комісаріати здійснюють відбір на військову службу за контрактом тільки до Збройних Сил України!
На контрактну службу до:
Державної прикордонної служби України (ДПСУ); Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (ВВ МВС); Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ); Служби безпеки України (СБУ); Управління державної охорони (УДО); а також до інших відомств де є військова служба, відбір та прийняття на неї здійснюється відповідними органами цих Міністерств та відомств. Зверніться до них.
Щоб узнати чи візьмуть Вас на військову службу (строкову, контракту рядового, сержантського складу або офіцером), якщо в Вас є (або була) якась хвороба то Ви можете скористатись Розкладом хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (треба пролистати по тексту до таблиці)
Як користуватися: у таблиці зліва йдуть хвороби за статтями, потім 3 графи, для окремих категорій військової служби:
графа І - строкова служба та вступ до ВВНЗ;
графа ІІ - контрактна служба;
графа ІІІ - контрактна служба офіцерів.
Якщо Ви маєте бажання перевірити чи відповідаєте вимогам (до стану здоров'я) для служби у різних видах та родах військ то можете зробити це тут: ТАБЛИЦЯ "Б".
Як користуватися: у стовпцах №1-8 знаходите потрібні війська і дивитесь вимоги які зазначені в ньому, зліва перелік вимог починаючи зі зрісту, зору, слуху, потім хвороби за статтями. Розшифровка статей тут: Розклад хвороб. НП - значить непридатний.
Перевірка рівня фізичної підготовленості здійснюється за нормативами, визначеними наказом Міністра оборони України від 30.12.2009 № 685 “Про затвердження Настанови з фізичної підготовки у Збройних Силах України” (додаток 20 до зазначеного наказу).

Для кандидатів (до 30 років) до частин спеціального призначення, ВДВ, морської піхоти:
Підтягування на перекладині, разів - 13/ 11/ 9 (відмінно/добре/задовільно)
Біг на 100м, секунд - 14,2/ 14,6/ 15,4
Біг на 3км, хвилин - 12,20/ 12,40/ 13,30

до інших військових частин:
Підтягування на перекладині, разів - 10/ 8/ 6
Біг на 100м, секунд - 14,8/ 15,1/ 16,0
Біг на 3км, хвилин - 13,40/ 14,00/ 14,50

Докладно про нормативи 
Згідно пункту 2.3 Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України - на службу за контрактом не може бути прийнята особа, що має не зняту або не погашену судимість за вчинення злочину.

Якщо судимість погашена встановленим порядком (що підтвердженно довідкою УМВС) то можете подавати документи для вступу на службу. Строки погашення див. - статтю 89 Кримінального кодексу України.

Але майте на увазі, що якщо не має заборони приймати Вас на службу, це не означає, що Вас обов'язково візьмуть. Треба пройти відбір і співбесіду у частині, за результатами яких приймається конкретне рішення по кандидату.

Адреса: 01024, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 5, оф. 21

тел.: 063 029-32-36

http://vityag.pp.ua 
1. Ми не даємо телефонів (за винятком тих, які розповсюджує сама частина, у такому випадку він вже є на форумі).
2. Для кандидатів на контрактну службу, військовий комісаріат сам зв'яжеться з військовою частиною, для уточнення всіх питань.
3. Якщо Вам "ну дуже треба" телефон в/ч, скористайтесь Google, Яндекс тощо, і знайдете у результатах пошуку загальнодоступний телефон, як правило це або телефон комутатора або чергового частини.
Конкретний перелік того, що із собою брати, доводиться у військовому комісаріаті після погодження з частиною. Як правило це:
• паспорт
• військовий квиток
• диплом про освіту з додатками
• характеристику
• спортивну форму (для здачи заліків з фізичної підготовки)
Можете також взяти інші документи, які Ви вважаєте потрібними (які Вас характеризують):
про спортивні розряди та інші досягнення, посвідчення водія, інші посвідчення видані офіційними організаціями, тощо.
Але перед тим як їхати - бажано прийти у військовий комісаріат! Чому:
Працівники РВК по телефону узгодять чи є вільні місця у частині, дату і час прибуття і точний перелік того, що з собою мати і тоді Вас будуть чекати. Інакше можна з'їздити без результатів - буде не прийомний день, не буде вакантних посад, не буде потрібних людей в частині, або підрозділи будуть на навчаннях, або інші заходи і вас не приймуть і т.п.
1. Переведення військовослужбовців (в тому числі офіцерів) з однієї частини до іншої не відноситься до завдань/повноважень військових комісаріатів.
2. Для переведення в іншу частину потрібно мати відношення з тієї частини та писати рапорт своїм командирам по команді, де бажано мати якісь вагомі причини.
3. Почитайте Положення про проходження військової служби громадянами України (не важко знайти в інтернеті, наприклад на сайті Верховної Ради), розділи "Призначення на посади", "Переміщення військовослужбовців", а також Інструкцію про його виконання (наказ МОУ №170-2009р.)
Відповідно до наказу МОУ від 20 листопада 2007 року №648, зарахування окремих періодів служби особам ......... один місяць служби за півтора місяця - зараховується служба на посадах у повітрянодесантних, аеромобільних військах, десантно-штурмових з'єднаннях (військових частинах), з'єднаннях (військових частинах) спеціального призначення, розвідувальних центрах, військових частинах спеціальних операцій і морської піхоти, розвідувальних десантних підрозділах, а також на посадах, де виконання обов'язків пов'язано із систематичним виконанням стрибків з парашутом...

При цьому служба на вказаних посадах зараховується до вислуги років на пільгових умовах у разі виконання військовослужбовцями річних норм стрибків з парашутом, передбачених планом бойової підготовки, але не менше таких мінімальних норм стрибків з парашутом:

для військовослужбовців (чоловіків), які мають вік
до 30 років - 5 стрибків;
від 30 до 40 років - 4 стрибки;
від 40 до 45 років - 3 стрибки;
45 років і більше - 2 стрибки;

для військовослужбовців (жінок), які мають вік
до 25 років - 5 стрибків;
від 25 до 35 років - 4 стрибки;
від 35 до 40 років - 3 стрибки;
40 років і більше - 2 стрибки.
Відповідно до ст.12 Закону України " Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб":

Пенсія за вислугу років призначається:
а) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"-"д" статті 1-2 цього Закону (крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону), незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби:

по 30 вересня 2011 року і на день звільнення мають вислугу 20 років і більше;
з 1 жовтня 2011 року по 30 вересня 2012 року і на день звільнення мають вислугу 20 календарних років та 6 місяців і більше;
з 1 жовтня 2012 року по 30 вересня 2013 року і на день звільнення мають вислугу 21 календарний рік і більше;
з 1 жовтня 2013 року по 30 вересня 2014 року і на день звільнення мають вислугу 21 календарний рік та 6 місяців і більше;
з 1 жовтня 2014 року по 30 вересня 2015 року і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки і більше;
з 1 жовтня 2015 року по 30 вересня 2016 року і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки та 6 місяців і більше;
з 1 жовтня 2016 року по 30 вересня 2017 року і на день звільнення мають вислугу 23 календарних роки і більше;
з 1 жовтня 2017 року по 30 вересня 2018 року і на день звільнення мають вислугу 23 календарних роки та 6 місяців і більше;
з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки і більше;
з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки та 6 місяців і більше;
з 1 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше.
zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

ПРЕС-СЛУЖБА ОРВК

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook